Diese Website verwendet Cookies, um Dienste bereitzustellen, Anzeigen zu personalisieren und den Datenverkehr zu analysieren. Durch die Nutzung dieser Website stimmen Sie dem zu. (Mehr Informationen)(weitere Informationen)
20. 09. 2019

Nová výrobková řada s platnou CE certifikací

!POZOR! dne 1.11.2019 končí přechodné období harmonizované výrobkové normy EN 16034:2014 Dveře, vrata a otevíravá okna – Norma výrobku - Charakteristiky požární odolnosti a/nebo kouřotěsnosti.

Po tomto datu musí být veškeré požární vrata, rolety a exteriérové požární dveře dodávané na jednotný Evropský trh dodávány pouze s platnou CE certifikací, označeny platným CE štítkem a ke každému výrobku musí být dodáno Prohlášení o Vlastnostech dle Nařízení Evropského parlamentu a Rady č. 305/2011.

Proto firma AVAPS s.r.o. v současné době přechází na novou výrobkovou řadu a od 1.11. 2019 již bude dodávat požární uzávěry pouze s platnou CE certifikací.

O podrobnostech a změnách u jednotlivých produktů se prosím informujte u svého obchodního zástupce, případně kontaktujte naše technické oddělení na adrese CE@AVAPS.EU.    

Děkujeme za pochopení, Avaps s.r.o.

AVAPS s. r. o.
U Obalovny 488
250 67 Klecany
Česká republika
Die ganze Karte